Tentoonstelling: Nieuwpoort in Poëzie
ZATERDAG 05 T.E.M. 26 APRIL
De bibliotheek verwelkomt een bijzondere tentoonstelling, met vijftien sonnetten die verschillende aspecten van onze stad aan zee belichten. De natuur, de duinen, de toeristen, het strand, de oorlog, de polders, de villa’s, de muziekfestivals, Jeanne Panne, Pieter Braecke, de vissers en de jachthaven… alles komt aan bod.
De dichter en tweedeverblijver Mike Van Acoleyen combineert de sonnetten met opvallend en kleurrijk grafisch werk, eveneens van zijn hand. Dit resulteerde in de bundel Nieuwpoortse gedichten.
- Tijdens de openingsuren van de bibliotheek
- Stedelijke bibliotheek, Kokstraat 18A
- Gratis
De plechtige opening van de tentoonstelling en boekvoorstelling, in aanwezigheid van de dichter, vindt plaats op vrijdag 4 april 2025 om 19 u. in de stedelijke bibliotheek. Iedereen is welkom.
Stedelijke bibliotheek
Kokstraat 18 A
nu gesloten opent maandag om 10 u.
8620 Nieuwpoort- Tel. 058 22 30 40
- bibadmin@nieuwpoort.be
- https://www.nieuwpoort.be/bibliotheek